1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. اطلاعیه ثبت نام و فروش خودرو
 4. فروش ایران خودرو
 5. شروع طرح فروش فوری پژو 207i دنده ای ویژه مادران

شروع طرح فروش فوری پژو 207i دنده ای ویژه مادران

21 آبان 1401
 • 2

شرکت خودرو سازی ایران خودرو طرح فروش فوق العاده پژو 207i ویژه مادران را از امروز (شنبه 21 آبان) به مدت سه روز اجرا می کند. در صورتی که تعداد متقاضیان از ظرفیت فروش در نظر گرفته شده بیشتر شود، قرعه کشی در روز چهارشنبه 25 آبان برگزار خواهد شد.

با پایان یافتن دوران سامانه تخصیص یکپارچه خودرو و واگذاری مجدد طرح های فروش خودرو ها و انجام قرعه کشی به ایران خودرو، این کمپانی برای سومین بار طرح فروش هفت محصول خود را در قالب فروش فوق العاده برای دو محصول و پیش فروش یک ساله برای پنج محصول با روش قرعه کشی اجرا کرده است.

حال ایران‌خودرو در راستای طرح حمایت از قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، همزمان با عرضه خودرو پژو ٢٠٧ در بورس کالا که به تازگی پذیرش شده است، از امروز (شنبه ٢١  آبان ماه) طرح فروش فوق‌العاده این خودرو (پژو ٢٠٧ فرمان برقی) با موعد تحویل حداکثر سه ماهه با قیمت 215 میلیون و 990 هزار تومان را برای مادران دارای دو فرزند و بیشتر که فرزند دوم به بعد آن‌ها از ۲۴ آبان ماه ۱۴۰۰ به بعد به دنیا آمده باشد، اجرا می‌کند.

207i2.jpg

متقاضیان از امروز به مدت سه روز فرصت خواهند داشت با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir نسبت به ثبت‌ درخواست خود اقدام کنند. مادرانی که در طرح‌های سابق موفق به واریز وجه نشده‌اند نیز می‌توانند در طرح جاری ایران‌خودرو ثبت‌نام کنند.

انجام قرعه‌کشی بسته به تعداد متقاضیان 
طبق اعلام این گروه خودروسازی، در صورت بالا بودن تعداد متقاضی نسبت به ظرفیت فروش، قرعه‌کشی روز چهارشنبه هفته جاری (٢۵آبان‌ماه) در حضور نمایندگان نهادهای نظارتی برگزار خواهد شد؛ در غیر اینصورت، به تمامی ثبت‌نام‌کنندگان خودرو تخصیص داده خواهد شد.

به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو تعلق می‌گیرد، سند خودروهای واگذار شده از طریق این بخشنامه در رهن شرکت نخواهند بود و شماره تلفن همراه معرفی شده بایستی به نام فرد متقاضی باشد.

پس از وجه واریز (منتخبان یا همه ثبت‌نام‌کنندگان) و پیش از ایجاد قرارداد، اطلاعات مادران واریز وجه کرده، به سازمان ثبت احوال ارسال می‌شود؛ در صورت عدم احراز شرایط تولد فرزند دوم و مابعد، بر اساس ابلاغیه مجلس شورای اسلامی، ثبت‌نام متقاضی غیر فعال شده و وجوه پرداختی ظرف مدت ۲۰ روز کاری مسترد می‌شود.

نام خودرو رنگ قابل عرضه قیمت مصوب اشتراک کارت طلایی موعد تحویل
پژو 207i دنده ای سفید 215 میلیون و 996 هزار و 700 تومان 2 میلیون و 430 هزار تومان 3 ماهه


نظرات

 • علی علی (21 آبان 1401 ساعت 23:47)

  با این طرح جوانی جمعیت، مادران هم به جمع دلالان و سفته‌بازان پیوستند.

 • هوشنگ هوشنگ (21 آبان 1401 ساعت 16:01)

  با این فرمان که ماشین میدن ما هم ناچاریم ی جورایی حامله بشیم وگرنه تا اخر عمرمان بی ماشین می مانیم