1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. اطلاعیه ثبت نام و فروش خودرو
  4. آغاز فروش کلوت اتوماتیک با قیمت قطعی

آغاز فروش کلوت اتوماتیک با قیمت قطعی

22 آبان 1401
  • 0

طرح فروش نقدی پیکاپ مکث کلوت اتوماتیک از امروز مورخ 22 آبان 1401 آغاز شد. در این طرح فروش کلوت اتوماتیک به صورت نقدی با قیمت قطعی 1 میلیارد و 237 میلیون تومان عرضه می شود و موعد تحویل این خودرو 60 روز کاری پس از عقد قرارداد است.

متقاضیان خرید کلوت در این طرح باید 650 میلیون تومان در هنگام ثبت نام و مبلغ 587 میلیون تومان باقی مانده را به صورت چک برای تاریخ 10 بهمن 1401 پرداخت کنند. قابل ذکر است که این چک در زمان ثبت نام دریافت می شود.

sqQLutvTrvb6Yknk2paDheHjZH0Wrw0ZXzaXFL9B.webp

کلوت از یک موتور 2.4 لیتری توربوشارژ میتسوبیشی بهره می برد که 215 اسب بخار توان و 320 نیوتن‌متر گشتاور داشته و آن را به سوی یک گیربکس 6 سرعته اتوماتیک هدایت می‌کند. این توان و گشتاور بالای کلوت اتومات، عبور از مسیرهای چالش برانگیز به‌ویژه گل و لای و کویر را نیز با یک پیکاپ گیربکس اتومات میسر می‌سازد. قفل دیفرانسیل اتوماتیک این خودرو یکی از امکانات مهم دیگری است که کلوت را برای مواجهه با تمامی مسیرها کارآمد ساخته است.

TAViO6jnRjOOfRaNqQAIyq3EOLnwfnMgAc8Rkumc.webp

از تجهیزات ایمنی این خودرو می‌توان به سیستم ترمز ضد قفل (ABS)، سیستم ترمز ترکیبی (CBS)، سیستم کمکی ترمز (BAS)، سیستم پایداری الکترونیک (ESC)، قفل ایمنی کودک، کیسه هوای راننده و سرنشین جلو و سیستم ضد سرقت (Immobilizer) اشاره کرد.

YDUhONT8wePYyqz9QoJjD7EjjqA5GaLyD8X2NbYa.webp

همچنین امکانات رفاهی نظیر کروز کنترل، سیستم ورود بدون کلید، مانیتور لمسی 8 اینچی، تنظیم برقی صندلی راننده در شش جهت، کامپیوتر سفر، سیستم اتوماتیک تهویه هوا با صفحه لمسی، لاستیک زاپاس فول سایز و پوشش ضدخش قسمت بار؛ کلوت اتومات را به رقیبی جدی در میان پیکاپ‌های تولیدی کشور تبدیل کرده است.

CNrbx1Uyfo5pPHBinWaxLmCwp0f4sMeUxLdgYwTa.webp

منبع Car.ir


نظرات