1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. اطلاعیه ثبت نام و فروش خودرو
 4. فروش بهمن موتور
 5. دور جدید عرضه فیدلیتی و دیگنیتی در بورس ویژه آذر ماه + قیمت پایه

دور جدید عرضه فیدلیتی و دیگنیتی در بورس ویژه آذر ماه + قیمت پایه

دور جدید عرضه فیدلیتی و دیگنیتی در بورس ویژه آذر ماه
14 آذر 1401
 • 2

در هفته های گذشته شاهد افزایش عرضه خودرو های مختلف در بورس کالا بودیم. هربار نیز خودروسازان میزان عرضه محصولاتشان در بورس را افزایش داده اند و به نظر می رسد که این مدل فروش سود خوبی برای آن ها دارد.

با این شرایط، گروه بهمن قصد دارد دوباره تعدادی فیدلیتی پرایم، دیگنیتی پرایم و دیگنیتی پرستیژ را در بورس به فروش برساند.

1111.webp

گروه بهمن ۴۸۶ دستگاه فیدلیتی ۷ نفره را با قیمت پایه ۷۷۲ میلیون تومان روز ۲۱ آذر روی تابلو می برد.

نام خودرو تاریخ عرضه قیمت پایه موعد تحویل
فیدلیتی 7 نفره سفید 1401/09/21 772 میلیون تومان 1401/11/23
فیدلیتی 5 نفره مشکی

این شرکت ۲۱۴ دستگاه دیگنیتی را با قیمت ۸۲۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در بورس کالا روز ۲۲ آذر عرضه می کند که از این تعداد، ۵۳ دستگاه سفید تریم مشکی، ۵۳ دستگاه سفید تریم قرمز، ۵۴ دستگاه مشکی تریم مشکی و ۵۴ دستگاه مشکی تریم قرمز است.

برای نخستین بار در بورس کالا، ۱۰۶ دستگاه دیگنیتی پرستیژ روز ۲۳ آذر عرضه می شود که قیمت پایه این خودرو ۹۹۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تعیین شد. عرضه‌های دیگنیتی پرستیژ شامل ۲۶ دستگاه سفید تریم مشکی، ۲۶ دستگاه سفید تریم قرمز، ۲۷ دستگاه مشکی تریم مشکی و ۲۶ دستگاه مشکی تریم قرمز است.

نام خودرو تاریخ عرضه تعداد عرضه قیمت پایه موعد تحویل
دیگنیتنی پرایم 1401/09/21 214 821 میلیون و 500 هزار تومان 1401/11/23
دیگنیتی پرستی 106 ۹۹۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

درصد پیش پرداخت سفارش خرید تمامی خودروهای عرضه شده بهمن موتور در دو هفته آینده ۲۵ درصد و تاریخ تحویل آن‌ها ۲۳ بهمن امسال است.

222.webp

در مشخصات فیدلیتی و دیگنیتی اعلام شده، هر کد ملی صرفا مجاز به ثبت سفارش روی یکی از کدهای عرضه شده در تاریخ عرضه و صرفا برای یک دستگاه خودرو است.

صدور سند و شماره گذاری خودرو فقط به اسم شخص خریدار خواهد بود و خریداران جهت تحویل خودرو باید یکی از نمایندگی های مجاز شرکت را (به شرح لیست پیوست) از طرق پورتال فروش شرکت بهمن موتور (اینجا) انتخاب کنند.

خریداران ملزم به واریز وجه مالیات بر ارزش افزوده و سایر هزینه ها همزمان با تسویه اصل مبلغ به شماره حساب اعلامی به نام بهمن موتور هستند.

هزینه ها برای تمامی خودروها شامل ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده و سایر هزینه ها مربوط به مالیات و عوارض شماره گذاری، هوشمندسازی کارت خودرو، هزینه خدمات پست، تولید پلاک و شماره گذاری و بیمه شخص ثالث است که درخصوص خودرو فیدلیتی ۷ نفره این عدد ۱۷۳ میلیون و ۹۱۹ هزار و ۲۷ ریال است و برای دیگنیتی ۳۹۴ میلیون و ۴۱۹ هزار و ۲۷ ریال و برای دیگنیتی پرستیژ ۳۳۹ میلیون و ۸۳۹ هزار و ۲۷ ریال است. همه هزینه های فوق صرفا باید توسط شخص خریدار و از حساب بانکی شخص خریدار به حساب بهمن موتور واریز شود.

 نظرات

 • علی علی (14 آذر 1401 ساعت 18:05)

  سلام. قیمت خودرو در بورس چندان تفاوتی با بازار آزاد نداره. قیمت بازار رو بالا میبرن که مشتری به قیمت بورسی خودرو راضی باشه. یعنی به مرگ میگیرن که به تب راضی باشیم. به اسم مشتری مداری ولی در اصل به نفع شرکت خودروسازی. ترفند فروش به قیمت بالا. وای به حال ملت بیچاره!

 • موسوی موسوی (14 آذر 1401 ساعت 12:19)

  چون توی هیچ دوره ی ثبت نام در قرعه کشی برنده نشدم برای خرید خودرو به سایتهای دیوار و مشابه مراجعه کردم ، پر شده از ماشین های صفر کیلوتر فیدیلیتی ، دیگنیتی ، تیگو و هایما و غیره.......که نمایشگاه دارها به صورت نقد و اقساط با قیمت های بالا آگهی کردن.دیگه همه مردم فهمیدن سر کارن به نام قرعه کشی و بورس تمام خودروهای تولیدی در اختیار نمایشگاه و واسطه های خود کارخانه هاست فقط امثال ماشین کوییک به مردم تعلق میگیره.