1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. اطلاعیه ثبت نام و فروش خودرو
 4. فروش سایپا
 5. پیش فروش بزرگ سایپا ویژه دهه فجر؛ زمان افتتاح حساب وکالتی تمدید شد

پیش فروش بزرگ سایپا ویژه دهه فجر؛ زمان افتتاح حساب وکالتی تمدید شد

18 بهمن 1401
 • 2

طبق اعلام گروه خودروسازی سایپا، طرح بزرگ پیش فروش محصولات این شرکت ویژه دهه فجر از ساعت 9 صبح روز پنج شنبه مورخ 13 بهمن 1401 آغاز می شود.

در این طرح چهار خودروی ساینا S دوگانه سوز، کوییک، کوییک R و کوییک R اتوماتیک برای متقاضیان عادی و متقاضیان طرح جوانی جمعیت عرضه می شود.

متقاضیانی که دارای حساب وکالتی با موجودی به اندازه مبلغ مندرج در بخشنامه خودروی مربوطه بوده و دارای شرایط ثبت نام مطابق محدودیت های بخشنامه هستند می توانند با ورود به سایت فروش اینترنتی سایپا، اقدام به ثبت نام خودرو تا زمان تکمیل ظرفیت کنند. تنها متقاضیانی امکان ثبت نام خواهند داشت که تا ساعت 15 روز چهارشنبه مورخ 12 بهمن کلیه فرایند های اعلام را تکمیل کنند. همچنین امکات پیش ثبت نام در طرح جوانی جمعیت نیز از ساعت 9 صبح روز یک‌شنبه مورخ 16 بهمن به مدت 3 روز فراهم می باشد. متقاضیان این طرح احتیاجی به داشتن حساب وکالتی ندارند.

نوع خودرو مبلغ پیش پرداخت سود مشارکت سود انصراف قیمت نهایی موعد تحویل
ساینا S دوگانه 114 میلیون و 250 هزار تومان 10% 7% قیمت روز خودرو در زمان تحویل آبان الی بهمن 1402
کوییک دنده ای 112 میلیون و 650 هزار تومان مهر الی بهمن 1402
کوییک R دنده ای 117 میلیون و 623 هزار تومان
کوییک R اتوماتیک 148 میلیون و 675 هزار تومان

 

به روز رسانی 16 بهمن:

طرح فروش سایپا ویژه دهه فجر برای متقاضیان طرح جوانی جمعیت از امروز آغاز شد.

 متقاضیان طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت (مادران) می‌توانند از امروز به مدت سه روز با مراجعه به سایت فروش گروه خودروسازی سایپا به نشانی saipa.iranecar.com در این طرح ثبت‌ نام کنند.

به روز رسانی 18 بهمن:

سایپا اعلام کرد با توجه به درخواست متقاضیان محترم خرید خودرو، امکان افتتاح حساب وکالتی و واریز موجودی برای خرید در طرح فروش دهه فجر تا ساعت 13 روز چهارشنببه مورخ 19 بهمن تمدید شده است.

متقاضیان محترم از ساعت 9 صبح روز پنج شنبه مورخ 1401/11/20 در صورتی که مطابق فرآیند اعلام شده دارای حساب وکالتی و موجودی به میزان مبلغ مندرج در بخشنامه جهت خودرو درخواستی بوده و دارای شرایط ثبت نام مطابق محدودیت های این بخشنامه باشند، میتوانند با ورود به سایت فروش گروه خودروسازی سایپا، پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اخذ شده از سایت، نسبت به انتخاب خودرو و ثبت نام تا زمان تکميل ظرفيت اقدام نمایند.

منبع Car.ir


نظرات

 • زرشک به قیمت زعفران موجود است زرشک به قیمت زعفران موجود است (16 بهمن 1401 ساعت 19:48)

  میگن تسلا داره روی سایپا سرمایه گذاری میکنه؟ راسته؟ فک کنم
  ایلان ماسک نظرش به تکنولوژی کوییک جلب شده.

 • مسعود مسعود (16 بهمن 1401 ساعت 16:52)

  خداوکیلی خودتون ببینید تو این مملکت واسه فروش چند تا آشغال به اسم ماشین چه خر تو خری راه افتاده ۱۶ بهمن تو این سایتی که مثلاً قراره اخبار به روز ثبت نام خودرو بگذارن اومده خبر منتشر کرده که ثبت‌نام از ۱۳ بهمن شروع شده و باید ۱۲ بهمن شما موجودی حساب وکالتی تون کامل بوده باشه!
  این آشفته بازار واسه یه تحفه ای مثل مثلا کوییکه که به قول یه شیر پاک خورده ای خود قراضش ۳۰ تومن نمی ارزه اونوقت تو یه هفته ۳۰م گرون شده!! فیلم هندی هم اینقدر وقیح نمیشه