1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. اخبار اقتصادی
  4. تجمع اعتراضی حواله داران دنا پلاس در اعتراض به قیمت جدید!

تجمع اعتراضی حواله داران دنا پلاس در اعتراض به قیمت جدید!

28 خرداد 1402
  • 0

به دنبال افزایش قیمت اخیر خودرو دنا پلاس ایران خودرو خریداران این محصول خواستار بررسی علت این موضوع و چگونگی قیمت گذاری توسط شورا شدند.

هفته گذشته شورای رقابت با انتشار جدولی خبر تغییرات قیمتی محصولات ایران خودرو را به دلیل اعمال استانداردهای جدید اجباری و تغییرات تجهیزات فنی اعلام کرد که براساس این جدول تعدادی از خودروها از جمله دنا پلاس رینگ فولادی با کاهش 43 میلیون تومانی روبرو شده بود.

اعلام همین مطلب باعث شد تا خریداران این خودرو خوشبین به کاهش قیمت‌ها باشند اما ایران خودرو به جای کاهش 43 میلیون تومانی قیمت در لیست جدید خود اعلام کرد که قیمت این محصول 347 میلیون و 123 هزار تومان است.

این موضوع نارضایتی خریداران این خودرو را به دنبال داشته است به نحوی که امروز با تجمع روبروی ساختمان شورای رقابت خواستار بررسی این موضوع توسط شورا شدند.

بنا به گفته توکلی با اعلام نارضایتی مردم قرار است قیمت دنا پلاس امروز در جلسه شورای رقابت مطرح شود که امیدواریم بتوانیم با بررسی این موضوع رضایت مصرف کننده را به دست آوریم. از آن طرف نماینده شرکت خودروساز نیز در این جلسه حضور دارد و توضیحات خود را اعلام خواهد کرد.نظرات