1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. تصادفات و حوادث
  4. "206 سوار ها" عامل اصلی تصادفات در تهران!

"206 سوار ها" عامل اصلی تصادفات در تهران!

8 مرداد 1402
  • 1

به گفته رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور تهران بزرگ، از ابتدای سال تا پایان خرداد، پژو ۲۰۶ بیشترین خودرویی بود که رانندگان آن مرتکب تخلفات حادثه‌ ساز شده بودند.

سرهنگ علی‌اصغر شریفی اظهار کرد: این خودرو در بین جوانان طرفداران زیادی دارد و برخی از رانندگان آنها اغلب هزینه‌های زیادی روی این خودروها انجام می‌دهند تا آن‌ را از حالت استاندارد خارج کرده و به اصطلاح اسپورت یا تقویت کنند. وی درباره بیشترین سرعت ثبت شده در معابر و بزرگراه‌های پایتخت در بهار امسال نیز گفت: بیشترین تخلف سرعت که توسط دوربین‌ها ثبت شده و در گشت‌های محسوس و نامحسوس پلیس راهور نیز با آن برخورد کردند، مربوط به خودرویی بوده که راننده آن با سرعت بیش از 185 کیلومتر بر ساعت اقدام به رانندگی کرده بود.

این خودرو توقیف و اعمال قانون شد. بیشترین ارتکاب تخلف بین ساعت‌های یک تا دو بامداد رخ داده است. رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه پلیس از مالکان خودروهایی که مرتکب تخلف حادثه‌ساز شوند، برای شرکت در کلاس‌های آموزشی قرارگاه سرعت دعوت می‌کند، افزود: رانندگانی که بیش از 50 کیلومتر بر ساعت از حد مجاز رانندگی کنند، به کلاس آموزشی دعوت می‌شوند.نظرات

  • مجتبی مجتبی (10 مرداد 1402 ساعت 08:04)

    کار کاره امیر هاس !!!!