1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. اطلاعیه
  4. بازگشایی سامانه یکپارچه برای مشتریان کرمان موتور

بازگشایی سامانه یکپارچه برای مشتریان کرمان موتور

14 مرداد 1402
  • 0

با توجه به اظهارات مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو، شرکت کرمان موتور اقدام به فراهم کردن امکان ثبت‌نام برای برخی از متقاضیان خرید خودرو کرده است که در مرحله دوم سامانه یکپارچه، هنوز خودروی مورد نظر را دریافت نکرده‌اند.

مهدی تقدسی در خصوص طرح جدید فروش شرکت کرمان موتور، اظهار کرد: این شرکت برای تعدادی از متقاضیان خرید خودرو که در مرحله دوم سامانه یکپارچه، خودرویی به آن‌ها تعلق نگرفته امکان ثبت نام را فراهم کرده است.

وی افزود: نکته قابل توجه اینجا این طرح فروش فقط شامل سه درصد از افراد ثبت‌نام کننده در مرحله دوم سامانه یکپارچه که خودرویی به آنها تعلق نگرفته و در لیست انتخابی آنها یکی از محصولات کرمان موتور بوده است می شود.

مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو، تاکید کرد: همچنان فروش خودرو خارج از سامانه امکان‌پذیر نیست و شرکتها باید در چارچوب سامانه نسبت به فروش خودرو اقدام کنند.

به گفته تقدسی، در مورد سایر محصولات هم سامانه یکپارچه عرضه خودرو‌های داخلی، برای تعدادی از متقاضیان خرید خودرو که در مرحله دوم عرضه، خودرویی به آن‌ها تعلق نگرفت، در شهریور امسال حتما باز می‌شود و این متقاضیان می‌توانند در آن مرحله از بین خودرو‌هایی که عرضه می‌شود، خودروی مورد نظر خود را انتخاب و در نوبت تحویل خودرو قرار گیرند.

منبع تسنیم


نظرات