1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان داخلی
  4. وام 100 میلیونی بدون بهره ایران خودرو برای متقاضیان پارس

وام 100 میلیونی بدون بهره ایران خودرو برای متقاضیان پارس

2 اسفند 1402
  • 0

مدتی است که پژو پارس تبدیل به یکی از معضلات اصلی ایران خودرو شده، خودرویی که تعداد زیادی از آن پیش فروش شده و هم اکنون مجوز تولید آن توسط سازمان استاندارد باطل شده است. تبدیل این خودرو به سایر خودروها نیز برای متقاضیان پارس هزینه گزافی دارد و بسیاری از مشتریان زیر بار تعویض خودروی خود نمی روند.

برای حل این مشکل، گروه صنعتی ایران خودرو وامی 100 میلیون تومانی برای تبدیل حواله های پارس تدارک دیده است.

این خودروساز در اطلاعیه‌ای عنوان کرد:

در راستای احترام به خواست مشتریان، بهره‌مندی از تسهیلات ۱۰۰ میلیون تومانی بدون سود برای تبدیل محصول پارس به خودرو جایگزین فراهم شده است.

این خودروساز تاکید کرده، با توجه به لزوم اجرای مصوبه شورای عالی استاندارد، مبنی بر ارتقای استانداردهای تولید خودرو در کشور و نظر به رعایت استانداردهای اجباری در تمامی محصولات ایران‌خودرو، ادامه تولید محصول پارس در سال ۱۴۰۳، به دلیل عدم توانایی آن در تطابق با استانداردها، منوط به دریافت تاییدیه‌های لازم است.

لذا این شرکت به منظور رعایت حقوق مشتریانی که خودرو پارس را از طریق سامانه یکپارچه انتخاب کرده‌اند، امکان انتخاب سایر محصولات را فراهم کرده است.

ایران‌خودرو تصریح کرده، به منظور رعایت حال مشتریان، ۱۰۰ میلیون‌ تومان از وجه خودروهای جایگزین را بدون دریافت سود و در اقساط ۱۲ ماهه دریافت خواهد کرد.

منبع Car.ir


نظرات