1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. خودروهای آتی بازار
 4. تولید سراتو با آپشن‌های جدید در سایپا آغاز شد

تولید سراتو با آپشن‌های جدید در سایپا آغاز شد

4 اسفند 1395
 • 8

معاون مهندسی سایپا ضمن بیان توافقات صورت گرفته و همکاری مشترک با شرکت کیاموتورز مبنی بر اضافه شدن برخی از آپشن های مهم به سراتو تولیدی در سایپا ، گفت: نصب و راه اندازی تجهیزات مربوطه انجام شده و تولید انبوه سراتو آپشنال از امروز 4 اسفند ماه آغاز شد.

 تولید انبوه سراتو با آپشن‌های جدید در سایپا آغاز شد

پرویز آفتاب سوار معاون مهندسی سایپا با بیان مطلب فوق، گفت: پروژه سراتو آپشنال بر اساس دریافت بازخوردها از بازار ، نظرسنجی های انجام شده از مشتریان و مطالعات فنی و اقتصادی ، نهایی و تعریف گردید.

وی گفت: با توجه به توافقات صورت گرفته و همکاری مشترک با شرکت کیاموتورز مبنی بر اضافه شدن برخی از آپشن های مهم به سراتو تولیدی در سایپا، نصب و راه اندازی تجهیزات مربوطه انجام و تولید انبوه سراتو آپشنال از امروز 4 اسفندماه آغاز شد.

آفتاب سوار گفت: آپشن هایی که در این خودرو اضافه شده است عبارتند از سانروف، سیستم قفل و سوئیچ هوشمند (Smart Key)، سیستم تعویض دنده پشت فرمان (Paddle Shifter )، مولتی مدیا و جی پی اس (رهیاب)، سنسور و دوربین دنده عقب، صندلی چرم و جلو آمپر جدید. وی افزود: کلیه آپشنهای اضافه شده با کیفیت بسیار مطلوب و مطابق با الزامات و استانداردهای ( OEM ) طراحی، تولید و بر اساس فرآیندهای شرکت کیاموتورز به سراتو تولیدی سایپا اضافه گردیده است.

معاون مهندسی سایپا گفت: بر اساس نظرسنجی های انجام شده ، آپشن‌های مذکور از نظر دید مشتری بسیار مهم بوده و راحتی و آرامش بیشتری را برای مشتریان محترم این محصول به ارمغان می آورد.

وی با اشاره به اینکه خدمات پس از فروش این محصول در نمایندگی های مجاز گروه سایپا انجام خواهد شد، تصریح کرد : این خودرو در مقایسه با مدل وارداتی آن از شرایط بهتری در خدمات پس از فروش برخوردار خواهد بود.

معاون مهندسی سایپا در خصوص روند ادامه تولید سراتو معمولی گفت: ادامه تولید سراتو بدون آپشن به تقاضای بازار بستگی دارد، لیکن بر اساس بررسی بازار همچنان برنامه ریزی تولید، 80 درصد سراتو گیربکس اتوماتیک و 20 درصد سراتو دنده ای پابرجاست.

منبع:ایران جیب



نظرات

 • حجت حجت (7 اسفند 1395 ساعت 13:56)

  خا ک بر سرما پول ماشین رااز قبل می گیرند بعد از چند ماه به قیمت روز به ما می دهند یا سال ایند ه چقدر ملت ****************** هستیم

 • محمد محمد (5 اسفند 1395 ساعت 22:15)

  باسلام
  همه این تجهیزات قبلا روی ماشین بوده ..از روش باز میکنن بعدا به عنوان آپشن به مردم با 10 برابر قیمت میفروشن...

  حامد حامد (3 فروردین 1396 ساعت 17:06)

  موافقم

 • بهروز بهروز (4 اسفند 1395 ساعت 22:21)

  با چه رویی سراتو نسل قدیم را مونتاژ می کنند در حالی که نسل جدید در خیابان ها راه می رود؟

 • مجید مجید (4 اسفند 1395 ساعت 21:19)

  چه عجب! بالاخره یادشون افتاد باید نظرسنجی هم کنن! ولی آفرین دقیقا همین چیزا رو کم داشت به اضافه دی لایت. البته اگه قیمتش فضایی نشه!

 • میثم میثم (4 اسفند 1395 ساعت 20:45)

  تازه شده مثل ده سال پیشش ، آپشن با تعریف سایپاآدم رو به این فکر می اندازه که شاید مشکل ملت هستند نه خودرو ساز

 • دلاور دلاور (4 اسفند 1395 ساعت 18:17)

  اقای محترم. حرفاتو خوب زدی. اما اخر حرفاتو خراب کردی .اخه مگه میخوای موتور 1600 سی سی بزاری میگی 20 درصد دنده ای میخوان.اگه متقاضیان نمیدونن سایپا که میدونه موتور سراتو فقط باید 2000 سی سی باشه.با اپشنهایی عالی. تو قیمتم اینقدر به مشتری فشار نیارید.با تشکر. سایپا دوست دارم.

 • Y R Y R (4 اسفند 1395 ساعت 17:57)

  آقای مدیر سایپا به جای تبلیغات الکی، لطفا اونایی که ثبت نام کردین و کلی هم از زمان تحویلش گذشته به دست مردم برسونین،با آپشن پیشکشتون.