1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. معرفی برلیانس V3؛ کراس اوور ارزان قیمت چینی + مشخصات فنی + عکس

معرفی برلیانس V3؛ کراس اوور ارزان قیمت چینی + مشخصات فنی + عکس

12 بهمن 1399
  • 0

V3 یکی از کراس اوورهای گروه برلیانس چین است که از سال 2014 تا کنون روی خط تولید قرار دارد. از نظر کلاس بدنه در سطح کامپکت کوچک قرار می گیرد و تا پیش از فیس لیفت در سال 2017 تشابه خود را با برلیانس اچ220 کاملا نشان می داد.

محصولات برلیانس در ایران هم بسیار شناخته شده می باشد و شرکت پارس خودرو نماینده رسمی این برند در ایران برای تولید و مونتاژ برخی از خودروهای این کمپانی چینی درکشورمان می باشد. برای مشاهده مشخصات فنی و امکاناتی محصولات برلیانس در ایران بر روی آن کلیک کنید. 

مدل 2020 این کراس اوور در بازار چین 9280 تا 11450 دلار قیمت دارد و در بازار روسیه نیز عرضه می شود.

4.jpg

2.jpg3.jpg
طراحی

همانطور که در تصاویر مشاهده می شود؛ استفاده از عناصر کرومی ظاهری جذاب را برای دماغه این خودرو ایجاد کرده است. در نمای جانبی نیز طراحی ستون آخر با دیگر محصولات برلیانس تفاوت دارد تا ظاهری شبیه به کراس اوورهای کوپه برای آن ایجاد کند. در مجموع همه چیز به خوبی جانمایی شده تا V3 بتواند مخاطب را با خود کاملا همراه سازد.

از منظر ابعاد برابر با 4240 میلیمتر در طول، 1803 میلیمتر در عرض و 1600 میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محورهای آن نیز برابر با 2570 میلیمتر است. رینگ ها در حالت استاندارد 17 اینچی هستند.

5.jpg
پیشرانه

تمامی تریم ها از پیشرانه 1.6 لیتری 4 سیلندر تنفس طبیعی با 118 اسب بخار خروجی و گشتاور 150 نیوتن متر استفاده می کنند. این مجموعه بازهم در تمامی تریم ها با جعبه دنده دستی 5 سرعته که با محور جلو ارتباط دارد، هماهنگ شده است. ترمزها در هر دو محور دیسکی هستند.

6.jpg

7.jpg
کابین

همانطور که از رده قیمتی وی3 مشخص است؛ با یک محصول اقتصادی سر و کار داریم بنابراین انتظارات نیز باید در همین سطح باشد. وقتی داخل کابین این کراس اوور را مشاهده می کنیم جزئیاتی جلب نظر می کند که بالاتر از سطح انتظارمان از یک خودروی 12 هزار دلاری قرار دارد بویژه در بالاترین تریم که نمایشگر عمودی بزرگ لمسی در مرکز کنسول خودنمایی می کند.

از امکانات کابین باید به سیستم تهویه غیر اتوماتیک در تمامی تریم ها، استارت دکمه ای(آپشن)، بلوتوث(آپشن)، سیستم ناوبری ماهواره ای(آپشن)، گرم کن و تهویه صندلی های جلو و عقب(آپشن)، استراحتگاه دست جلو و عقب، دکمه های کنترلی کامل روی فرمان(آپشن)، فرمان با ارتفاع قابل تنظیم(آپشن)، پاور ویندوز جلو و عقب، آینه های الکتریکی(آپشن)، سنسور باران(آپشن)، برف پاکن عقب و ... اشاره کرد.

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg
ایمنی

در این قسمت باید به امکاناتی شامل: استارت دکمه ای(آپشن)، رادار پارک جلو و عقب، ای بی اس، ایی بی دیی، دستیار ترمز(آپشن)، سیستم پایداری الکترونیکی(آپشن)، دستیار حرکت در سربالایی(آپشن)، نور بالای تطبیقی(آپشن)، ایربگ، ایزوفیکس صندلی کودک، ترمز پارک دستی و ... اشاره کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 نظرات