1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروهای آتی بازار
  4. موعد تحویل سری اول پیکاپ کلوت نزدیک است؛ آیا مکث موتور خوش‌قول خواهد بود؟

موعد تحویل سری اول پیکاپ کلوت نزدیک است؛ آیا مکث موتور خوش‌قول خواهد بود؟

14 دی 1400
  • 0

شرکت خودروسازی مکث موتور، نام یکی از زیر مجموعه های هلدینگ ماموت خودرو است که در تابستان امسال تاسیس شد، مکث موتور با هدف تولید و مونتاژ خودروهای سواری ، کار و تجاری با کیفیت خودروسازان شرق آسیا به خصوص چینی کار خود را آغاز کرد، مکث موتور تولید و عرضه خودروهای جدید را به پشتوانه شبکه گسترده نمایندگی های خدمات پس از فروش ماموت خودرو و استانداردهای مناسب آن آغاز خواهد کرد.

نخستین محصول مکث موتور یک پیکاپ دو دیفرانسیل با موتورتوربو و دیگر ویژگی هایی است به نام کلوت که می تواند توجه آفرود بازان کشور را به خود جلب کند.

فروش نخستین محصول مکث موتور بانام کلوت در روز هشتم آذرماه آغاز شد و تنها ظرف کمتر از یک ساعت ظرفیت فروش آن به پایان رسید. با توجه به اینکه موعد تحویل این پیکاپ دو دیفرانسیل یک ماه کاری(معادل حدوداً ۴۵ روز) است، اکنون به بازه زمانی تحویل این خودرو نزدیک می‌شویم و یا حتی رسیده ایم. با توجه باسابقه ماموت خودرو به‌عنوان شرکت مادر در جلب رضایت مشتریان در حوزه فروش و خدمات، انتظار می‌رود که مکث موتور هم مانند ماموت خودرو خوش‌قول باشد. 

رضایت‌مندی مشتریان برای بخشی از شرکت‌های خصوصی و دولتی موضوعی حیاتی به‌حساب نمی‌آید اما گروه ماموت و ماموت خودرو نشان داده‌اند که رضایتمندی مشتریانشان همواره یکی از دغدغه‌های اصلی این مجموعه بوده است. به همین واسطه انتظار می‌رود که مکث موتور نیز پیرو همین سیاست عمل کند.

مکث موتور به‌عنوان بال آسیایی شرکت ماموت خودرو درحالی‌که کمر از یک سال از افتتاحش گذشته در حال حاضر 3 نماینده فعال در تهران و یک نماینده در مشهد دارد و به‌زودی قرار است در شیراز، تبریز و اصفهان نیز نمایندگی‌های مجاز خود را راه‌اندازی کند.

شرکت ماموت خودرو به‌عنوان نماینده رسمی فولکس‌واگن سخت‌گیرانه‌ترین استانداردهای جهانی را برای تجهیز شبکه نمایندگی‌هایش اعمال کرده است و همین موضوع باعث شد تا از سوی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در دو سال پیاپی به‌عنوان رتبه نخست خدمات پس از فروش در دسته شرکت‌های عرضه‌کننده خودرو با کمتر از 10 نمایندگی انتخاب شود.

مکث موتور با یک ورود جنجالی و با یک محصول قدرتمند و پر آپشن و البته با قیمت گذاری بسیار رقابتی پا به بازار گذاشت که این ورود نشان می دهد هدف‌هایی مشخص و البته بلندمدتی برای آینده دارد و قرار است به یک رقیب جدی در صنعت خودروسازی تبدیل شود.نظرات