1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. خودرو فوق لوکس لینکلن نویگیتور وان در چین عرضه شد

خودرو فوق لوکس لینکلن نویگیتور وان در چین عرضه شد

25 شهریور 1401
  • 0

لینکلن ناویگیتور روزهای سختی را در ایالات متحده سپری می کند، جایی که در چند ماه گذشته بارها فراخوان شده است. با این حال، فروش در این کشور نسبتاً ثابت است، و به نظر می‌رسد که بازار چین نیز سهم زیادی در کسب و کار موفق این برند دارد. این خودروساز برای تجلیل از عملکرد SUV پرچمدار خود در بازار چین، یک مدل نسخه ویژه جدید را عرضه می کند.

ناویگیتور وان، یک نسخه فوق لوکس فقط در چین از این مدل است که تولید آن تنها به 30 دستگاه محدود شده است. این خودرو بر اساس نوع شاسی بلند ناویگیتور ال ساخته شده و هفته گذشته در نمایشگاه خودروی چنگدو رونمایی شد. این خودرو دارای ویژگی هایی است که در ناویگیتور مخصوص ایالات متحده موجود نیست و احتمالاً در انحصار ناویگتور وان باقی خواهد ماند.

این خودرو یک وسیله حمل‌ونقل خانوادگی سه ردیفه بوده است، درحال حاضر به یک وسیله لوکس  تبدیل شده است. امکانات خودرو شامل عناصر LED یکپارچه شده در پوشش سقف، یک صفحه تلویزیون برای عملکردهای سرگرمی و یک نوار صوتی است که در زیر مانیتور قرار دارد.

در نمای بیرونی، Navigator One با رنگ دو رنگ نقره‌ای-بنفش و رینگ‌های 22 اینچی متمایز است.
هیچ اطلاعاتی در مورد موتور زیر کاپوت وجود ندارد، اما ما معتقدیم که این موتور 3.5 لیتری توربوشارژ V6 است. در این نرم افزار، 440 اسب بخار قدرت و 510 پوند فوت گشتاور ارائه می کند که از طریق یک گیربکس 10 سرعته اتوماتیک به هر چهار چرخ منتقل می شود.
دفترهای سفارش برای ناویگیتور وان در طول نمایشگاه خودروی چنگدو باز شد و شنیده می شود که احتمالا همه 30 دستگاه قبلاً فروخته شده باشند.

 نظرات