1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. اطلاعیه ثبت نام و فروش خودرو
 4. فروش ایران خودرو
 5. آغاز فروش لیزینگی هایما S5 ایران خودرو

آغاز فروش لیزینگی هایما S5 ایران خودرو

29 شهریور 1401
 • 2

فروش خودرو هایما S5 از روز 6 مهرماه، به صورت اقساطی توسط شرکت لیزینگ ایران خودرو آغاز می‌شود.

در این طرح فروش هایما S5 با اعطای تسهیلات ۳۰۰ میلیون تومانی به متقاضیان واگذار خواهد شد. این تسهیلات در بازه زمانی سه ساله و با سود ۲۱ درصد بدون کارمزد و در قالب ۹ چک چهار ماهه در نظر گرفته شده و سند خودرو تا پایان اقساط در رهن شرکت لیزینگ ایران خودرو خواهد بود.

 

خودرو  قیمت  میزان تسهیلات  سود تسهیلات  کارمزد مدت زمان بازپرداخت  شیوه بازپرداخت
هایما S5 794 میلیون تومان 300 میلیون تومان 21 درصد 0 درصد 3 ساله 9 چک چهارماهه

 

متقاضیان خرید این خودرو می توانند همزمان با آغاز زمان اعلام شده، با مراجعه به درگاه فروش اینترنتی ایران خودرو یا نمایندگی های مجاز، اقدام به ثبت نام کنند و پس از اعتبار سنجی، فرآیند دریافت اسناد، ثبت نام نهایی و تحویل خودرو به آنها صورت خواهد گرفت.
همچنین متقاضیانی که دارای پلاک فعال خودرو هستند نیز می توانند در فروش های لیزینگ شرکت کنند. همچنین متقاضیان می بایست ظرف ۱۸ ماهه اخیر از خودروسازان داخلی خریدی انجام نداده باشند. 

ایران خودرو اعلام کرده است که فروش لیزینگی این محصولات، با هدف تنظیم بازار و جلوگیری از سودجویی واسطه گران در فرآیند فروش محصولات این گروه صنعتی انجام شده است. 

 

منبع car.ir


نظرات

 • نوید نوید (7 مهر 1401 ساعت 20:20)

  یک دلیل بیارید برای چی مردم باید این خودروهای چینی رو چند برابر بازار جهانی بگیرن؟ با متوسط درامدهای یک کارمند دولت حتی باید ۲۰ سال کار کنیم و هیچی نخوریم تا بتونیم ام وی ام یا چری بخریم خودروهای ایرانی هم که با فرغون فرقی ندارن.

 • علی علی (30 شهریور 1401 ساعت 02:32)

  خودروی چینی که تو بازار دوبی زیر ۴۰۰ تومن هست رو با استفاده از انرژی مفت و کارگر ارزان ایرانی مونتاژ میکنن و به قیمت ۷۹۴ میلیون میفروشن!
  ولی هنوز سیرمونی مدارن و میگن لیزینگیش کنیم که یه ۲۰ درصد سود بیشتر هم بگیریم!

  ایران بهشت مافیای خودرو
  لجنزار مصرف کننده خودرو