1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. اطلاعیه ثبت نام و فروش خودرو
 4. فروش بهمن موتور
 5. سومین عرضه وانت کارا بهمن موتور در بورس کالا

سومین عرضه وانت کارا بهمن موتور در بورس کالا

2 آبان 1401
 • 0

دوم آبان ماه، 115 دستگاه وانت کارا بر روی تابلوی بورس کالا می رود.

براساس اطلاعیه شرکت بهمن موتور در عرضه بازار فیزیکی بورس کالای ایران، ۱۱۵ دستگاه وانت کارا شامل ۵۰ دستگاه وانت کارا تک کابین و ۶۵ دستگاه وانت کارا دو کابین متعلق به بهمن موتور، در تالار اختصاصی خودرو روز دوم آبان‌ماه عرضه می‌شود.

طبق اعلام این شرکت، این محصول با قیمت پایه ۲۹۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان روی تابلوی عرضه می‌رود. موعد تحویل این محصولات، ۲۷ آذرماه 1401 اعلام شده است.

مشخصات عرضه محصولات

 • صدور سند و شماره گذاری خودرو فقط به اسم شخص خریدار خواهد بود.
 • رنگ خودروها نیز سفید بوده و خریداران جهت تحویل خودرو باید یکی از نمایندگی های بهمن موتور را طبق لیست پیوست انتخاب کنند.
 • خریداران ملزم به واریز وجه هزینه‌های ذیل همزمان با تسویه اصل مبلغ به شماره حساب اعلامی هستند که شامل هزینه ۹ درصد ارزش افزوده بر مبنای قیمت نهایی فروش و سایر هزینه‌هاست.
 • هزینه‌های جانبی در کارا تک کابین که جمعا به مبلغ ۷۴ میلیون و ۲۰۰ هزار و ۲۸۱ ریال است، شامل هزینه مالیات و عوارض شماره گذاری به مبلغ ۳۴ میلیون و ۲۰۰ هزار ریال، هزینه هوشمندسازی کارت خودرو به مبلغ ۴۳۵ هزار ریال، هزینه خدمات پست به مبلغ ۵۰۰ هزار ریال، هزینه تولید پلاک و شماره گذاری به مبلغ ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار ریال، هزینه بیمه شخص ثالث به مبلغ ۳۶ میلیون و ۲۶۵ هزار و ۲۸۱ ریال بوده و در کارا دوکابین که جمعا به مبلغ ۸۷ میلیون و ۶۰۰ هزار و ۲۸۱ ریال است شامل هزینه مالیات و عوارض شماره گذاری به مبلغ ۴۷ میلیون و ۶۰۰ هزار ریال، هزینه هوشمند سازی کارت خودرو به مبلغ ۴۳۵ هزار ریال، هزینه خدمات پست به مبلغ ۵۰۰ هزار ریال، هزینه تولید پلاک و شماره گذاری به مبلغ ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار ریال، هزینه بیمه شخص ثالث به مبلغ ۳۶ میلیون و ۲۶۵ هزار و ۲۸۱ریال می‌شود.
  همه هزینه‌های فوق صرفا باید توسط شخص خریدار و از حساب بانکی شخص خریدار به حساب بهمن موتور واریز شود.


از ابتدای عرضه وانت کارا در بورس کالا در مجموع ۲۸۲ دستگاه از این خودرو در بورس کالا مورد معامله قرار گرفته است.

 

منبع کالاخبر


نظرات