1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. اخبار خودرو
  4. کاهش شدید قیمت خودرو در بازار

کاهش شدید قیمت خودرو در بازار

26 مرداد 1401
  • 0

به گزارش car.ir مشاهدات میدانی از کاهش قیمت خودرو در بازار حکایت دارد. این کاهش قیمت در برخی از خودروها کمتر از یک میلیون تومان و در برخی مدل ها به بیش از 70 میلیون تومان رسیده است. 

طبق معاملات دیروز هر دستگاه پژو پارس tu5 با کاهش 4 میلیون تومانی با قیمت 418 میلیون تومان معامله شد. بررسی‌ها حاکی از آن است که ساینا S دنده‌ای مدل ۱۳۹۹ در بازار یک میلیون کاهش قیمت داشته و در بازار ۲۰۵ میلیون تومان قیمت پیدا کرده است.

بر همین اساس، در بازار خودرو  پراید ۱۱۱ با قیمت ۲۰۵ میلیون تومان، پراید ۱۳۱ به قیمت ۱۸۵ میلیون تومان و پراید ۱۵۱ با قیمت ۱۷۰ میلیون تومان فروخته می‌شود.

در این میان پژو۲۰۶ تیپ دو در بازار ۲۹۲ میلیون تومان، پژو۲۰۶ تیپ پنج ۳۶۵ میلیون تومان، پژو۲۰۷ اتوماتیک ۶۲۵ میلیون تومان و پژو۲۰۷ دنده‌ای ۴۰۷ میلیون تومان قیمت داشت. پژوپارس اتوماتیک مدل ۱۳۹۹ نیز در بازار به قیمت ۴۹۵ میلیون تومان به فروش رفت

براساس این گزارش، تارا اتوماتیک مدل ۱۴۰۱ در بازار ۵۸۸ میلیون تومان، تیبا هاچ‌بک مدل ۱۴۰۱ حدود ۲۰۵ میلیون تومان، دنا معمولی مدل ۱۴۰۱ حدود ۴۰۷ میلیون تومان و کوییک اتوماتیک پلاس مدل ۱۴۰۱ حدود ۳۱۲ میلیون تومان قیمت پیدا کرد.نظرات