1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان داخلی
  4. تحویل هایما اس۵ و اس۷ به مشتریان با قیمت قبلی

تحویل هایما اس۵ و اس۷ به مشتریان با قیمت قبلی

22 شهریور 1401
  • 0

مدیر عامل شرکت ایران خودرو، خبر از تحویل خودروهای هایما اس۵ و اس۷ به مشتریان، با همان قیمت زمان ثبت نام داد. 

پیش از این گزارشاتی به دست رسید که این گروه صنعتی قیمت محصولات خود را به طور ناگهانی و به میزان 200 میلیون تومان افزایش داده است که این مسئله بیش از همه، حواله دارانی را متأثر کرده بود که در نوبت اول قرعه کشی سامانه یکپارچه فروش خودرو، برنده این این محصول شده بودند و مبلغی را به عنوان پیش پرداخت و بدون سود مشارکت برای مدت 5 الی 8 ماه به حساب این شرکت واریز کرده اند. حالا ایران خودرو طی اعلام یک خبر، عنوان کرد که خودروهای هایما اس۵ و هایما اس۷ با همان مبلغ پیش پرداخت به مشتریان تحویل داده می شوند. 

مهدی خطیبی اعلام کرد: همان‌گونه که قبلا نیز اعلام کرده‌ایم این شرکت در راستای ایفای تعهدات خود و تامین نظر مشتریان، خودروهای هایما اس۵ و اس۷ را با قیمت زمان ثبت‌نام به مشتریان دارای حواله تحویل می دهد. وی با اشاره به این‌که مشتریان و حواله داران نباید تحت تاثیر شایعات و فضاسازی‌ها قرار گیرند، بیان کرد: برای گروه صنعتی ایران خودرو تامین نظر مشتریان و مصرف کنندگان واقعی مدنظر است.

خطیبی مسائل پیش آمده را جریان سازی و شبهه افکنی شبکه‌های دلالان خواند و گفت: ایران خودرو در چارچوب آیین نامه اجرایی قانون حمایت از مصرف‌کنندگان خودرو در تلاش است تا تعهدات خود را ایفا کند؛ اما به منظور جلب رضایت حواله‌داران هایما و رفع نگرانی آنان، قیمت جدید محصولات در حواله‌های پیش فروش اعمال نخواهد شد و مابه‌التفاوت نیز براساس قیمت‌های قبل از مشتریان دریافت خواهد شد.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو با بیان این‌که قیمت‌گذاری محصولات این شرکت مطابق ضوابط ابلاغی خواهد بود، تصریح کرد: قیمت محصولات هایما در تمامی فروش‌ها به جز حواله‌داران براساس مبالغ جدید مصوب محاسبه خواهد شد.

 

منبع car.ir


نظرات