1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. اطلاعیه ثبت نام و فروش خودرو
 4. فروش سایپا
 5. فروش کوییک اتوماتیک در سامانه تخصیص خودرو؛ شهریور 1401

فروش کوییک اتوماتیک در سامانه تخصیص خودرو؛ شهریور 1401

27 شهریور 1401
 • 4

گروه خودروسازی سایپا شرایط فروش فوق‌العاده کوییک اتوماتیک را اعلام کرد.

در  این طرح فروش فوق‌العاده خودرو کوییک اتوماتیک، محدودیت پلاک فعال حذف و برای متقاضیانی که طی ۱۸ ماه گذشته از شرکت‌های خودروسازی خرید نداشته‌اند، تا تکمیل ظرفیت امکان ثبت‌نام خودرو فراهم است.

معاون بازاریابی و فروش گروه سایپا با بیان اینکه خودرو‌هایی نظیر کوییک پلاس و کوییک آر، بدون نیاز به قرعه‌کشی امکان ثبت‌نام وجود دارد اضافه کرد: در طرح فروش فوق‌العاده جاری برای خودرو کوییک اتوماتیک، محدودیت پلاک فعال حذف شده و برای متقاضیانی که طی ۱۸ ماه گذشته از شرکت‌های خودروسازی خرید نداشته‌اند، امکان ثبت نام وجود دارد. همچنین امکان ثبت نام، تا تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.

 متقاضیان خرید این محصولات می‌توانند با مراجعه به سامانه تخصیص خودرو به نشانی اینترنتی https://sale.iranecar.com نسبت به ثبت‌نام و تکمیل فرایند خرید خودرو در طرح اعلام شده شرکت کنند. در سامانه تخصیص خودرو در رابطه با فروش این محصولات ذکر شده است که تمامی متقاضیان پس از انتخاب هر محصول، به سایت شرکت‌های خودروساز راهنمایی شده و می‌توانند از شرایط ثبت‌نام و محدودیت‌های مربوطه مطابق با بخشنامه‌های هر شرکت مطلع شوند.

 

کوییک اتوماتیک از امکاناتی مانند سیستم مولتی مدیا، استارت دکمه‌ای، ورود خودرو بدون کلید (keyless)، فرمان D TYPE مجهز به کلید‌های کنترل سیستم صوتی، رینگ آلومینیومی، چراغ رانندگی در روز (Day light)، سیستم تهویه مطبوع نیمه اتوماتیک، نمایشگر فشار باد تایر (TPMS)، سنسور پارک و دوربین دنده عقب و خودروی کوییک. آر اتوماتیک برخوردار است.

 

منبع car.ir


نظرات

 • ahmad ahmad (29 شهریور 1401 ساعت 11:20)

  من با پراید با یه کوییک اتومات تصادف کردم ایربگاش باز شد ولی بدنش خیلی ضعیفه جلوش کلا جمع شد تو یه تصادف ساده.
  نزدیک ۲ ماه هم دنبال قطعاتش بودیم که اصلا قطعات گیر نمیاد برا این ماشین.

 • حمید‌حسنی حمید‌حسنی (28 شهریور 1401 ساعت 10:43)

  حمید‌حسنی حستم از زنجان

 • زرشک زرشک (27 شهریور 1401 ساعت 23:25)

  کیسه هواش کار میکنه؟
  اگه یه دوچرخه سایز کودک با کوییک تصادف کنه آیا کوییک مچاله نمیشه؟
  سنسور باد تایر و keyless که پیشکش...خخخ.
  کوییک فقط یه طنز تلخ هست.

  عکس های تصادف عکس های تصادف (28 شهریور 1401 ساعت 12:06)

  عکس هایی که از تصادف چند کوییک در جاده و داخل شهر منتشر شده نشون میده بدنه افتضاحی نداره. شایدحداقل امنیتش در حد اتاق 206 باشه. کیسه هوا هم در تمامی این تصادف ها باز شده.