1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. اخبار اقتصادی
  4. قیمت خودرو در بازار ۱ تا ۳ میلیون تومان کاهش یافت

قیمت خودرو در بازار ۱ تا ۳ میلیون تومان کاهش یافت

10 مهر 1400
  • 2

به اعتقاد فعالان بازار با وجود افت قیمت ها هنوز خرید و فروش خودرو رونق نداشته و مصرف کنندگان برای خرید محصول دست نگه داشته اند.

کاهش اندک قیمت خودرو داخلی تنها به دلیل نبود مشتری در بازار می باشد و هنوز فروشندگان از ترس اینکه قیمت ها به یک باره افزایش نیابند فعلا خیلی با شک و تردید در کاهش قیمت اقدام می کنند.

 بازار امروز خرید و فروش خودرو در برخی از محصولات شاهد افت قیمتی بوده است البته به اعتقاد فعالان بازار با وجود افت قیمت هنوز خرید و فروش خودرو رونق نداشته و مصرف کنندگان برای خرید محصول دست نگه داشته اند. در بازار امروز خرید و فروش خودرو کوییک آر  170 میلیون تومان کوییک معمولی با کاهش 2 میلیون تومانی 167 میلیون تومان تیبا صندوقدار با کاهش یک میلیون تومانی به 143 میلیون تومان و تیبا 2 با کاهش 2 میلیون تومانی 154 میلیون تومان به فروش می رسد .

علاوه بر این در محصولات ایران خودرو نیز بازار شاهد افت قیمت در تعدادی از خودروها بوده است بر همین اساس سمند ال ایکس با کاهش 3 میلیون تومانی با قیمت 260 میلیون تومان، رانا پلاس با کاهش 2 میلیون تومانی 268 میلیون تومان، دنا معمولی 324 میلیون تومان و پژو 206 تیپ 2 با کاهش 4 میلیون تومانی با قیمت 242 میلیون تومان، پژو 206 تیپ 5 با کاهش یک میلیون تومانی 287 میلیون تومان و پژو 206 صندوقدار با قیمت 283 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

البته امروز بازار خودرو با افزایش قیمت دلار نیز روبه‌رو بوده است که این موضوع اثر منفی خود را بر بازار خواهد گذاشت و در حال حاضر به دلیل رکود، بازار شاهده افزایش قیمتی در خودروها نیستیم اما با روند صعودی قیمت دلار باید دید وضعیت قیمت ها در بازار به چه سمتی خواهد رفت. 

منبع تسنیم


نظرات

  • آریا آریا (10 مهر 1400 ساعت 16:29)

    به امید خدا شما هم روزی ماشین خوب وایمنی را خریداری میکنی

  • علی علی (10 مهر 1400 ساعت 05:28)

    میشه دعام کنید یک روزی ماشین دار بشم خدایی بیکارم پولش ندارم ولی آرزو ماشین دارم خداروشکر موتورسیکلت دارم ولی زن بچم نمیتونم سوار کنم خطرناکه آبادان هم هوا گرم