1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. اخبار خودرو
  4. تولید شاسی بلند فراری تا پایان سال 2022

تولید شاسی بلند فراری تا پایان سال 2022

9 فروردین 1401
  • 0

فراری با انتشار اولین تصویر از خودروی شاسی بلند خود بنام پروسانگ اعلام کرد که از این ماشین تا پایان سال 2022 رونمایی خواهد کرد. تصویر این خودرو در اتاقی با نور کم گرفته شده است. با کمک نرم افزار های گرافیکی و روشن تر کردن عکس نمای جلوی این خودرو بهتر دیده می شود.

با مشاهده این عکس و تصاویری که مخفیانه از این خودرو در حال تست گرفته شده مشخص میشود که پروسانگ بیشتر شبیه به یک خودرو استیشن است.

رسانه‌ها همزمانی انتشار این عکس را با پیروزی‌های تیم فرمول یک فراری بی‌علت ندانسته‌اند. دو راننده فراری در اولین مسابقه فصل در بحرین مقام اول و دوم را کسب کردند و برخی از خبرنگاران می‌گویند فراری از این فرصت برای تبلیغ محصول جدیدش استفاده کرده است.

همچنین لوتوس، رقیب انگلیسی فراری، قرار است این هفته از اولین شاسی‌بلند خود رونمایی کند. این گمانه‌زنی مطرح شده که کارخانه ایتالیایی با انتشار عکس پیش‌دستی کرده تا آمدن ماشین خود را به مردم یادآوری کند.

علاوه بر شاسی‌بلند لوتوس، لامبورگینی اوروس، بنتلی بنتایگا و آستون مارتین DBX رقیبان اصلی فراری هستند. خودروساز ایتالیایی ابتدا علاقه‌ای به ساخت شاسی‌بلند نداشت، اما عطش بازار برای این فرم از ماشین باعث شد تا مدیران کارخانه در نهایت به ساخت آن تن دهند.

 نظرات