1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. اخبار اقتصادی
  4. چه خودرو هایی در مرحله دوم سامانه یکپارچه عرضه می شوند؟

چه خودرو هایی در مرحله دوم سامانه یکپارچه عرضه می شوند؟

19 اردیبهشت 1402
  • 0

ثبت‌نام دور دوم طرح فروش خودرو در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو، در تاریخ 20 اردیبهشت ماه آغاز خواهد شد. اما در این مرحله از طرح فروش خودرو، چه خودروهایی عرضه خواهند شد؟

ثبت‌نام نوبت دوم طرح فروش خودرو در سامانه یکپارچه در تاریخ 20 اردیبهشت ماه آغاز خواهد شد و متقاضیان می‌توانند از 20 تا 29 اردیبهشت ماه، نسبت به افتتاح حساب وکالتی خود اقدام کنند. همچنین، متقاضیان می‌توانند از امروز، خودروهای عرضه‌شده را در سامانه مشاهده کنند.

اما چه خودرو هایی در این دور از فروش عرضه خواهد شد؟

باید توجه داشت که هنوز خودروهای عرضه‌شده در نوبت دوم فروش خودرو در سامانه یکپارچه خودرو مشخص و اعلام نشده است. با این حال، به نظر می‌رسد که خودروهایی که در نوبت قبلی نیز عرضه شدند، در این نوبت نیز در طرح فروش خودرو حضور خواهند داشت. همچنین، باید توجه داشت که در این نوبت، شرکت ایران خودرو تنها در طرح فروش ویژه مادران با خودروهای متفاوت حضور دارد.

_قیمت_تمام_شده_خودرو_و_قیمت_دستوری_کارخانه_page-0001-e1683461036315.webp

در مرحله اول، شرکت سایپا شاهین G، کوییک R اتوماتیک و دستی، کوییک اتوماتیک و کوییک S را به صورت تحویل 90 روزه عرضه کرد که احتمال می‌رود در این مرحله نیز همین محصولات عرضه شود.

محصول آرین پارس موتور در طرح یکپارچه خودرو، لاماری بود و احتمالا این دوره هم همین خودرو عرضه شود. فردا موتور هم با سه خودروی فردا SX5، فردا T5 و سوبا M4 در نوبت قبلی این طرح شرکت کرد. تیارا، محصول مکث موتور بود و گروه خودروسازی ایلیا هم خودروی دایون Y5 را عرضه کرد.

منبع Car.ir


نظرات