1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان داخلی
  4. نمایشگاه خودرو اصفهان 1401 افتتاح شد

نمایشگاه خودرو اصفهان 1401 افتتاح شد

3 آذر 1401
  • 1

فستیوال طولانی و تکراری نمایشگاه های سال 1401 به اصفهان هم رسید و از امروز، پنجشنبه سوم آذر ماه، نمایشگاه خودروی اصفهان افتتاح شد.

امروز خبرنگاران از ساعت 10 صبح با بازدید از غرفه های مختلف شرکت کننده در نمایشگاه با خودرو های جدید خودروسازان آشنا شدند و با شرکت در کنفرانس های خبری به جدید ترین اخبار از کارخانه ها و حواشی آن ها دست یافتند.

از ساعت 4 تا 9 شب نیز نمایشگاه در دسترس عموم مردم قرار گرفت تا به بازدید از خودرو ها بپردازند. این نمایشگاه تا انتهای روز یکشنبه 6 ام آذر ماه ادامه خواهد داشت.

در این نمایشگاه کمپانی های متعددی شرکت کردند و محصولات قدیمی و جدید خود را به معرض نمایشگاه گذاشتند.

کرمان موتور، مدیران خودرو، گروه بهمن، آریا دیزل، آرین دیزل، پیلسان، فردا موتورز، شایان دیزل و دیار خودرو شرکت کنندگان این نمایشگاه هستند.

مدیران خودرو .jpg

گروه بهمن مطابق معمول یکی از شلوغ ترین غرفه ها را در اختیار داشت و چند محصول جدید را معرفی کرد؛ فیدلیتی نیو پرایم جدید ترین محصول گروه بهمن است که تغییراتی کم اما مهم نسبت به نسخه قبلی داشته؛ فیدلیتی پرایم جدید اکنون به گیربکس 6 دنده دوکلاچه تر مجهز شده که احتمالا مشکلات گیربکس قبلی مانند داغ کردن و استهلاک زیاد را نخواهد داشت. لیور دنده این خودرو نیز تغییر کرده و با نوع الکترونیکی جایگزین شده و به همین واسطه طراحی کنسول میانی نیز تغییراتی داشته است.

فیدلیتی جدید.jpg

داشبورد فیدلیتی.jpg

دیگنیتی پرستیژ دیگر محصولی است که در نمایشگاه اصفهان به نمایش گذاشته شده؛ هرچند این خودرو را اوایل سال در نمایشگاه تهران دیده بودیم اما به گفته گروه بهمن، این خودرو اکنون در آستانه ورود به شبکه فروش قرار دارد.

پیکاپ G9 اما جدید ترین و احتمالا جالب ترین خودرو بهمن موتور در این نمایشگاه است برای رقابت با مکث کلوت و جک T8 وارد بازار می شود.

بهمن G9.jpg

بهمن دیزل نیز کامیون امپاور BD300 را در 2 نسخه باری و کمپرسی به معرض نمایش گذاشت.

 

غرفه بعدی دیار خودرو بود که با چند محصول جدید از جمله تیگارد X35 پا به نمایشگاه گذاشته بود.

تیگارد.jpg

مدیران خودرو نیز علاوه بر محصولات قبلی خود از برند های ام وی ام و فونیکس، اکنون محصول جدید خود یعنی فونیکس FX را در پوششی جالب در معرض نمایش گذاشته بود!

فونیکس FX.jpg

کرمان موتور نیز با جدید ترین محصول خود یعنی KMC J7 به نمایشگاه آمده است.

جک j7.jpg

شایان دیزل، آرین دیزل و آریا دیزل نیز چند کشنده جدید معرفی کردند.

آرین دیزل.jpg

شایان دیزل.jpg

 

منبع Car.ir


نظرات

  • میر میر (5 آذر 1401 ساعت 04:36)

    نمایشگاه خودروهای چینی از نمایندگیهای فروش محصولات چینی در ایران
    خاک برسرتون ما اندازه ۱۰۰ سال پیش فرانسه هم نشدیم تو این مدت نه خورو و ته موتور و نه بویینگ اصلا پیشرفتی نداستیم