1. خانه
  2. قیمت روز خودرو
  3. قیمت سایپا
  4. قیمت تیبا

قیمت سایپا تیبا

عنوان قیمت نمایندگی (تومان) قیمت بازار (تومان) آخرین بروز رسانی
موردی یافت نشد

قیمت تیبا صفر در بازار بستگی به عوامل مختلفی از جمله برنامه تولید و فروش خودروسازان، قیمت ارز و مسائل سیاسی و اقتصادی کشور دارد. در سایت car.ir قیمت تیبا 2 و سایر مدل های این خودروی پرطرفدار قابل مشاهده است. برای مشاهده قیمت تیبا 2 کلیک کنید.

قیمت تیبا 1401 با توجه به کاهش تولید این محصول از سوی سازنده به شدت افزایش یافته است و همین مساله باعث نارضایتی خریداران این محصول شده است به صورتی که قیمت تیبا صفر در نمایندگی (کارخانه) از 200 میلیون تومان فراتر رفته و این خودروی اقتصادی را به آرزویی غیر قابل دسترس برای بسیاری از کسانی که به دنبال خرید یک خودروی ارزان قیمت هستند تبدیل کرده است.

 

برای داشتن یک خرید موفق ابتدا باید از قیمت ماشین تیبا کارخانه و بازار مطلع باشید و سپس به دنبال یک خودروی صفر یا دست دوم مناسب بگردید. در هنگام خرید خودروی دست دوم به مواردی همچون سلامت بدنه و فنی توجه کنید. در صورت نیاز از یک کارشناس خودرو میتوانید کمک بگیرید. عواملی چون رنگ دار بودن بدنه میتواند بر قیمت خودرو تیبا صندوقدار تاثیر بگذارد.

 

 

 

سوالات متداول

با توجه به نوسان شدید قیمت کارخانه این خودرو، برای مشاهده قیمت روز کلیک کنید.
قیمتهای سایت car.ir با استعلام روزانه از بیش از 20 نمایشگاه خودرو در تهران و لیست قیمتی که کارخانه در اختیارمان میگذارد تهیه میشود.