1. خانه
  2. قیمت روز خودرو
  3. قیمت سایپا

قیمت خودرو های سایپا

عنوان قیمت نمایندگی (تومان) قیمت بازار (تومان) آخرین بروز رسانی
موردی یافت نشد

قیمت محصولات سایپا روزانه با جمع آوری گزارشات میدانی کارشناسان و رصد پلتفرم ها و وبسایت های مرجع قیمت خودرو به صورت لحظه ای جمع آوری می‌شود. در این صفحه شما قیمت نمایندگی و بازار انواع محصولات شرکت سایپا را مشاهده می نمایید. 

بر اساس رصد بازار در هفته چهارم مردادماه 1401 قیمت روز خودورهای سایپا به دلیل کاهش نرخ ارز، افزایش تولید و تحویل خودروهای صفرکیلومتر و مذاکرات برجام روند نزولی را در پیش گرفته است.
در حال حاضر تیبا صندوق دار و ساینا معمولی جزو ارزان ترین خودروهای شرکت سایپا هستند که در بازار آزاد با قیمت 204 میلیون تومان معامله میشوند.

 

هر دستگاه پراید 111 در بازار امروز با 1 میلیون تومان افزایش نسبت به دیرو به 205 میلیون تومان و هر دستگاه پراید 131 نیز با 1 میلیون تومان افزایش به قیمت 187 میلیون تومان رسید.

شما میتوانید با کلیک بر روی هر خودرو وارد صفحه مشخصات فنی آن خودرو شده و تمامی اطلاعات مربوط به آن را با عکس و فیلم مشاهده نمایید.

در این صفحه صرفا قیمت کارخانه و بازار صفر کیلومتر سایپا قابل مشاهده است. برای مشاهده قیمت خودروهای کارکرده سایپا میتوانید از سایر وبسایت ها و اپلیکیشن های قیمت کمک بگیرید.